Prague City Server   kontakt   přihlášení   registrace   statistika   wap
A-Z Prague English version Česká verzeLetní akceLetní akce
Inzerujte na Prague City Serveru a ušetřete až 2000,- Kč.

Naše službyNaše služby
Seznamte se s nabídkou našich služeb.

WebdesignWebdesign
Komplexní řešení internetových prezentací.

Profesionální webové služby


Při práci na internetových projektech jsou naší prioritou dvě věci: neotřelý a dobře působící vzhled a použitelnost stránek s důrazem na snadnou orientaci v jejich obsahu a na rychlý přístup k informacím.

Toho prvního dosahujeme díky spolupráci s vynikajícími grafiky, kteří na projektech pracují koncepčně a vytvářejí výraz prezentace od prvních skic přímo při jednání s klientem přes různé varianty grafických návrhů až po konečnou podobu se všemi detaily (na mnoha serverech, které jsme v minulosti realizovali jsou použity originální ilustrace a 3d modely).

Druhou prioritu se snažíme naplňovat tím, že od začátku pomáháme klientům s definicí obsahu a rozsahu jejich stránek, předkládáme jim naše návrhy struktury koncipované tak, aby při zachování všech potřebných informací nebyly stránky překombinované, složité a tím pádem neefektivní.

V neposlední řadě je třeba zmínit to, že našim klientům nabízíme nástroj pro kompletní správu obsahu jejich stránek - jedná se o modulární systém Savior, s jehož pomocí může i naprostý laik bez jakýchkoliv znalostí programování či práce s grafikou měnit obsah textů na stránkách, doplňovat nové informace i fotografie.

Ukázky realizovaných projektů

http://www.radiobeat.cz
Rádio Beat
http://www.cptpraha.cz
CPT Praha

http://www.danczek.cz
DanCzek a. s.
http://www.dandeli.cz
DanDeli