Prague City Server   kontakt   přihlášení   registrace   statistika   wap
A-Z Prague English version Česká verze



Služby : Úklidové služby



Mapjokr@login.czJOKR Praha s.r.o.
Adresa: Lublaňská 12

Praha 2
Telefon: +420 224 25 35 75, 24 25 43 97, 9000 12 15-6
Fax: +420 29000 12 16, 24 25 43 97
Komplexní úklidové služby - hygienický servis.


Unirex
Adresa: Doubravčická 18/1245

Praha 10 - Skalka
Telefon: (02) 7822978-9
* stavební práce na klíč * komplexní úklidové práce * rekonstrukce, vzduchotechnika * sanita, rozvody vody, topení * odstraňování grafitů * antigrafitové nátěry.


Maphms@mbox.vol.czHMS - hygienické systémy s.r.o.
Adresa: U Prioru 1

Praha 6
Telefon: +420 233 31 20 56, 33 31 26 19 l. 110, 20 61 12 82
Mobil: +420 603 53 40 76
Vše pro profi úklid pod jednou střechou.


Mapsupp@ext.csa.czČSA Support s.r.o.
Adresa: K Letišti

Praha 6
Telefon: +420 220 11 27 52
Fax: +420 220 11 26 78
Úklid objektů po řemeselnících, čištění
interiérů letadel , vozidel a autobusů, čištění koberců, mytí oken.


MapPurus s.r.o.
Adresa: Podskalská 19

Praha 2
Telefon: +420 2219 82 406
Fax: +420 2219 82 293
Mobil: +420 602 309 405
Kompletní úklidový servis.


MapLesk
Adresa: Thunovska 12

Praha 1
Tel./fax: +420 224 31 10
Mobil: +420 603 414 070, 603 414 077
Úklidový servis, správa domů. Mluvíme německy. Reference : Union banka, Nationale Nederlanden Building atd.


Mappurgo@login.czPurgo s.r.o
Adresa: Ostrovského 4

Praha 5
Telefon: (02) 549589, (02) 546589
- kompletní úklidové práce a průmyslové čištění objektů
- správa budov včetně všech prací spojených s provozem budov'


MapRPM Service
Adresa: Moskevská 63

Praha 10
Telefon: 7102 3272
Fax: 7102 3473
Komplexní úklidový servis škol, bank, administrativních center aj.Našimi klienty jsou např. Burza cenných papírů, KB, ČS, Unilever, Euronova, Eurotel atd.


Mapinfo@domestica.czhttp://www.domestica.czDomestica s.r.o.
Adresa: Bechyňova 5

Praha 6
Telefon: +420 2311 79 07, 333 23 330
Fax: +420 2333 23 331
Mobil: +420 603 243 784


MapHerkules-úklidové služby
Adresa: Mezi Vodami 1955

Praha 4
Telefon: +420 776 360 804


Mapacko@iol.czhttp://www.faacko.czAčko
Adresa: Radlická 2

Praha 5
Telefon: +420 2515 655 74, 651 46 72
Fax: +420 2515 655 74
Specializovaná čistírna vertikálních žaluzií. Komplexní úklidový servis. Mluvíme německy


Mapstel@profi-uklid.czhttp://www.profi-uklid.czSTEL - Stehlík
Adresa: Daškova 3076

Praha 4
Telefon: +420 2401 95 95
Fax: +420 2401 95 95
Mobil: +420 603 456 708


MapDuha - úklidové služby
Adresa: V Hájích 339

Praha 4
Telefon: +420 26121 8576
Tel./fax: 420 2 9005 9817
Mobil: +420 602 321 524
Komplexní úklidové služby, denní úklidyadministrativních prostor, dodávky hygienických a toaletních potřeb, úklidy po řemeslnících, čištění žaluzií. Mluvíme i anglicky.


MapComplex s.r.o.
Adresa: Ciolkovského 853/1

Praha 6
Telefon: +420 235 323 221
Fax: +420 235 315 209


Mapuklid@hide.czÚKLID A SLUŽBY spol. s.r.o.
Adresa: Dolanská 23

Praha 6
Telefon: (00420 2) 2056 1510
Fax: 2056 0110
- veškeré úklidové práce/čištění kobercúmytíokenmalířské, lakýrnické a podlahářské práce- správa budov včetně všech prací spojených s provozem budov


Maprapant@atlas.czRapant - úklidové služby
Adresa: Klapálkova 3137

Praha 4
Telefon: +420 276 80 92
Mobil: +420 603 421 247
Pravidelný i jednorázový úklid budov a kanceláří.


MapVydra - čistící služba s.r.o.
Adresa: Rodopska 3148

Praha 4
Telefon: 401 71 45
Fax: 402 18 95
Komplexní čistící a úklidové služby. Doprava po Praze zdarma.